ProSciEditing:
Kontakt

Kontakt

Prosimy o kontakt we wszelkich sprawach na adres contact@prosciediting.com. Mogą Państwo również skorzystać z poniższego formularza. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak się da.

Pliki

Najchętniej pracujemy z tekstami plikach o następujących rozszerzeniach: .doc and .docx, .txt i .odt. Pracujemy również z plikami .tex, ale ponieważ syntaks TeX-a utrudnia pracę nad tekstem (i pokazywanie zmian), wolimy pracować na innych rodzajach plików. W przypadku tłumaczenia lub korekty prezentacji multimedialnych, pracujemy ze standardowymi plikami edytowalnymi.

Jeżeli Państwa tekst znajduje się w nietypowym pliku, prosimy o taką informację na samym początku.

Ważne! Tabele i wykresy mogą się nam przydać podczas pracy nad tekstem, tak samo jak wykaz literatury, więc należy je umieścić na końcu pliku (do ceny wliczamy tylko podpisy wykresów i rysunków, nagłówki tabel oraz ewentualny tekst w tabelach; nie wliczamy wykazu literatury).

Prosimy o przesłanie plików na adres contact@prosciediting.com. Przesłanie pliku nie oznacza podjęcia współpracy: za każdym razem musimy obustronnie ustalić jej szczegóły.

Formularz kontaktowy