ProSciEditing: Sprawdź nas

Można nas sprawdzić!

Uważamy, że jakość naszych usług mówi sama za siebie. Jeżeli chcieliby Państwo sprawdzić jakość naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Wystarczy przesłać nam fragment tekstu, najlepiej ze wstępu do artykułu; tekst powinien być spójny i mieć długość ok. 300 słów.

Rekomendacje

Przede wszystkim zachęcamy do sprawdzenia jakości naszych usług. Na naszej anglojęzycznej stronie (tutaj) przeczytają Państwo przykładowe opinie o naszych usługach związanych z korektą językową tekstów napisanych w języku angielskim. Poniżej znajdą Państwo rekomendację naszych zadowolonych klientów.

"Z biurem ProSciEditing współpracuję w zakresie tłumaczenia i korekty tekstów naukowych. Liczne sugestie i merytoryczne pytania otrzymywane bezpośrednio od osoby pracującej nad tekstem sprawiają, że na etapie tłumaczenia możliwe jest dopracowanie artykułu naukowego pod kątem jego czytelności i spójności. Dlatego też z pełnym przekonaniem rekomenduję korzystanie z usług oferowanych przez ProSciEditing, który gwarantuje pełny profesjonalizm i terminowość wykonywanych tłumaczeń."

dr inż. Anna Ilek
Katedra Siedliskoznawstwa i Ekologii Lasu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

"Gorąco polecam usługi tłumaczenia tekstów naukowych realizowane przez zespół ProSciEditing - Professional Science Editing. Tłumaczenia wykonywane są szybko, rzetelnie i z dużą dokładnością.
Nie jest to usługa polegająca na zwykłym przetłumaczeniu tekstu, ponieważ poza czysto technicznym przekładem języka tłumacze sugerują też określone zmiany w manuskryptach, które będą ułatwiały odbiór treści przez czytelników anglojęzycznych.
W ramach usługi przełożony tekst jest konsultowany z autorami w kilku etapach, tak aby wypracować jak najbardziej precyzyjny opis badań przy jednoczesnym zapewnieniu poprawności gramatycznej.
Zespół ProSciEditing posiada duże doświadczenie w zakresie zasad redagowania tekstów naukowych w języku angielskim i w moim przekonaniu należy do najlepszych biur tłumaczeń obecnie działających na rynku."

Dr Grzegorz Dziubanek
Katedra Zdrowia Środowiskowego
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

"Szczerze polecam korzystanie z usług korekty językowej zespołu ProSciEditing. Zlecenia są wykonywane w sposób niezwykle skrupulatny oraz terminowy. Trudno jest na rynku znaleźć tłumaczy, którzy są w stanie wyczuć specyfikę tekstu naukowego i nadać mu odpowiedni kształt, tak by potem redakcja prestiżowego czasopisma prowadzonego w języku angielskim nie miała żadnych zastrzeżeń i wszystko stało się zrozumiałe dla anglojęzycznych czytelników oraz specjalistów w danej dziedzinie. W czasie współpracy ma się poczucie, że korektorowi szczerze zależy na zleceniu i na doprowadzeniu materiału do odpowiedniego stanu nie tylko pod względem poprawności językowej, ale i precyzji przekazu. Osiągane jest to w trakcie bardzo dogłębnych konsultacji prowadzonych na kilku etapach. ProSciEditing wykonuje niezwykle uczciwą pracę i jest dla mnie przyjemnością móc ją zarekomendować."

mgr Krzysztof Popek
Zakład Historii Powszechnej Nowoczesnej
Uniwersytet Jagielloński

"Zdecydowanie polecam usługi związane z korektą językową tekstów anglojęzycznych realizowane przez zespół ProSciEditing. Korektor kilkukrotnie konsultuje treść z autorami, co pozwala zapewnić zarówno poprawność merytoryczną, jak i gramatyczną. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że zlecona praca została wykonana szybko i niezwykle rzetelnie.

Dziękuję!"

dr Iwona Stawoska
Instytut Biologii
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie