ProSciEditing: Sprawdź nas

Można nas sprawdzić!

Uważamy, że jakość naszych usług mówi sama za siebie. Jeżeli chcieliby Państwo sprawdzić jakość naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Wystarczy przesłać nam fragment tekstu, najlepiej ze wstępu do artykułu; tekst powinien być spójny i mieć długość ok. 300 słów.

Rekomendacje

Przede wszystkim zachęcamy do sprawdzenia jakości naszych usług. Na naszej anglojęzycznej stronie (tutaj) przeczytają Państwo przykładowe opinie o naszych usługach związanych z korektą językową tekstów napisanych w języku angielskim. Poniżej znajdą Państwo rekomendację naszych zadowolonych klientów.

"Z biurem ProSciEditing współpracuję w zakresie tłumaczenia i korekty tekstów naukowych. Liczne sugestie i merytoryczne pytania otrzymywane bezpośrednio od osoby pracującej nad tekstem sprawiają, że na etapie tłumaczenia możliwe jest dopracowanie artykułu naukowego pod kątem jego czytelności i spójności. Dlatego też z pełnym przekonaniem rekomenduję korzystanie z usług oferowanych przez ProSciEditing, który gwarantuje pełny profesjonalizm i terminowość wykonywanych tłumaczeń."

dr inż. Anna Ilek
Katedra Siedliskoznawstwa i Ekologii Lasu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

"Gorąco polecam usługi tłumaczenia tekstów naukowych realizowane przez zespół ProSciEditing - Professional Science Editing. Tłumaczenia wykonywane są szybko, rzetelnie i z dużą dokładnością.
Nie jest to usługa polegająca na zwykłym przetłumaczeniu tekstu, ponieważ poza czysto technicznym przekładem języka tłumacze sugerują też określone zmiany w manuskryptach, które będą ułatwiały odbiór treści przez czytelników anglojęzycznych.
W ramach usługi przełożony tekst jest konsultowany z autorami w kilku etapach, tak aby wypracować jak najbardziej precyzyjny opis badań przy jednoczesnym zapewnieniu poprawności gramatycznej.
Zespół ProSciEditing posiada duże doświadczenie w zakresie zasad redagowania tekstów naukowych w języku angielskim i w moim przekonaniu należy do najlepszych biur tłumaczeń obecnie działających na rynku."

Dr Grzegorz Dziubanek
Katedra Zdrowia Środowiskowego
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach