ProSciEditing:
Cennik i terminy przygotowania tłumaczeń, korekty lub wykresów

Cennik

Standardowa cena za tłumaczenie wynosi 4-6 groszy za znak (wliczając spacje), zależnie od stopnia skomplikowania tekstu. Kwota ta może nieco wzrosnąć w przypadku publikacji o większym stopniu trudności. Tłumaczenie artykułów naukowych wyceniamy zatem indywidualnie. Często oferujemy jednak rabaty, zwłaszcza dla naszych stałych klientów.
Prosimy, aby pamiętali Państwo o kilku ważnych kwestiach, mianowicie o: nie usuwaniu z pliku wykazu literatury oraz zawartości tabel niewymagających tłumaczenia czy korekty (np. wartości liczbowych), ponieważ nie wliczamy ich do ceny.

Cena standardowej korekty artykułu naukowego napisanego w języku angielskim jest nieco niższa od ceny za tłumaczenie – wynosi 2-3 grosze za znak (zależnie od jakości i stopnia skomplikowania tekstu), wliczając spacje. Korektę każdego tekstu wyceniamy indywidualnie. Druga runda jest o 40% tańsza, a na kolejne możemy dać jeszcze większy rabat.

Natomiast cena zaawansowanej korekty (w którą wliczamy trzykrotną korektę) wynosi 3-5 groszy za znak (wliczając spacje).

Cena wykresu jest ustalana za każdym razem indywidualnie, przy czym mogą Państwo liczyć na rabat w przypadku większej liczby wykresów.

Kwota za przygotowanie artykułu naukowego zgodnie z wymaganiami wybranego czasopisma wynosi 200-500 zł brutto. Cennik zależy od czasopisma oraz złożoności tekstu. Pozostałe realizowane przez nas usługi (jak np. analiza statystyczna) wyceniamy indywidualnie.

Akceptujemy następujące płatności:
— przelew
— karta kredytowa
— płatności online (PayLane)

Terminy realizacji

Czas realizacji zależy od długości i trudności artykułu naukowego, niemniej jednak staramy się, aby czas naszej pracy nad tłumaczeniem nie był dłuższy niż 20 dni roboczych – nie wliczamy jednak w to czasu, w którym tekst znajduje się u Państwa, także wówczas, gdy oczekujemy na odpowiedź z Państwa strony. Oczywistym zatem jest, że na krótsze artykuły poświęcamy mniej czasu.

Praca nad korektą tekstu również jest nieco krótsza – zwykle potrzebujemy ok 4-6 dni na pierwszą rundę i 2-3 dni na kolejne.

Wiemy jednak, że dla wielu z Państwa liczy się czas – dlatego za dodatkową opłatą zajmujemy się przyspieszonymi tłumaczeniami naukowymi. Opcja ta w dużej mierze zależy jednak od naszych możliwości w wybranym okresie – ale również od tego, jak szybko Państwo będą Państwo odpowiadać na nasze pytania. W przypadku korekty tekstu czas realizacji możemy skrócić do 2-3 dni, zależnie głównie od długości tekstu i obciążenia zleceniami w danej chwili.

W celu skorzystania z tej formy współpracy prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli ustalić szczegóły.